Štipendije za doktorske študente na Hertfortshire Business School

Univerza v Hertfordshire za doktorski študij na Hertfordshire Business School razpisuje štipendije za tri leta študija z možnostjo dodatnih sredstev za podporo raziskavam.

Foto: University of HertfordShire

Kandidati so vabljeni na prijavo na popolnoma sofinanciran doktorski študijski program Hertfordshire Business School na Univerzi v Hertfordshire (Velika Britanija). Štipendija se ponuja za tri leta in zagotavlja neobdavčeno štipendijo (trenutno 15.285 funtov na leto) in vključuje popolno plačilo šolnine za tri leta. Na voljo pa bodo tudi dodatna sredstva za podporo raziskavam.

Uspešni kandidati bodo podrpti s skupino mentorjev z izkušnjami in strokovnim znanjem o izbrani temi raziskovanja, obstajajo pa tudi možnosti za izvajanje dejavnosti, povezanih s poučevanjem na ustreznem področju.

Rok za prijavo je 13. november 2020. Za več informacij kliknite TUKAJ.

2. november 2020 | FM | Mednarodno sodelovanje